Tříletá mezinárodní škola Dr.Michal Yakir v České republice

     Systematizace rostlin v homeopatii

Michal Yakir

       

Časový rozvrh výuky: pátek 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 17.00, neděle 9.00 - 16.00 

        Nejedná se o jednorázový seminář, ale o ucelenou školu, která Vám umožní naučit se metodu Systematizace rostlin v homeopatii používat prakticky. Jednotlivé víkendy na sebe budou tematicky navazovat. Odstup vyučovacích víkendů bude půl roku tak, aby jste si mohli probranou látku vyzkoušet v praxi. Během tří let školy pochopíte systém čeledí rostlin ve svém vývoji a naučíte se díky systému rostlin používat několik set homeopatických léků z rostlin ve své homeopatické praxi.

    

Pokračování školy:  15-17.11. 2019 

závěrečný víkend: 22-24.5. 2020 

      Místo: FTVS, Fakulta tělesné výchovy a sportu

 

 

             Spojení MHD: metrem trasa „A“ do stanice „Nádraží Veleslavín“.  

Pozvánka a progam semináře  zde              

 

 

 

Při účasti alespoň čtyř z šesti vyučovacích víkendů obdrží absolventi diplom v českém a anglickém jazyce o absolvování Tříleté mezinárodní školy systematizace rostlin v homeopatii dle systému Dr.Michal Yakir.

                      V průběhu školy budeme podrobně a do detailů probírat témata jednotlivých sloupců a řádků tabulky ve vazbě na vývoj jednotlivých čeledí a podčeledí rostlin. Jejich vlastnosti a témata budou převáděna na homeopatická témata, psychologické a charakteristické rysy jednotlivých čeledí. Vše bude průběžně ilustrováno a zasazeno do kontextu na celé řadě praktických případů klientů. Od druhé poloviny studia začne běžet systém supervizí této metody ve skupinkách Praha, Brno a Ostrava, které povedou zkušení homeopaté z Česka. Semináře jsou kompletně tlumočeny do českého jazyka.

              Video Tabulka rostlin č. 1            Video Tabulka rostlin č.2          Video Tabulka rostlin č. 3                      (videa obsahují české titulky)

  Studie  TRITICUM VULGARIS (pšenice) zde 

V průběhu celé tříleté školy bude postupně probírána v rámci systematizace jednotlivých čeledí materie medika jednotlivých rostlin, včetně méně známých a dosud neznámých obrazů rostlinných léků. V průběhu tříleté školy bude prováděna dif.dg. obrazu rostlinných léků se známějšími léky z řad rostlin nebo periodické tabulky prvků. Během výuky se nesmí pořizovat záznamy na diktafon, kameru, fotoaparát nebo mobil.

 

Cena:       2900.- Kč,   platba na místě

Mail: systemrostlin@centrum.cz                              tel. 737 545 516 

 

Ubytování si zajišťuje každý sám.    

Organizace školy:  Ing.Aleš Sušický a tým homeopatů

________________________________________________________________________________________________________________