Tříletá mezinárodní škola Dr.Michal Yakir v České republice

     Systematizace rostlin v homeopatii

Michal Yakir

        Škola bude probíhat v letech 2016 - 2019, celkem šest víkendů, pátek od 10.00 hod. do neděle 16.00 hod.

Časový rozvrh výuky: pátek 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 17.00, neděle 9.00 - 16.00 

        Nejedná se o jednorázový seminář, ale o ucelenou školu, která Vám umožní naučit se metodu Systematizace rostlin v homeopatii používat prakticky. Jednotlivé víkendy na sebe budou tematicky navazovat. Odstup vyučovacích víkendů bude půl roku tak, aby jste si mohli probranou látku vyzkoušet v praxi. Během tří let školy pochopíte systém čeledí rostlin ve svém vývoji a naučíte se díky systému rostlin používat několik set homeopatických léků z rostlin ve své homeopatické praxi.

    

  Pokračování školy: 27 - 29. 10. 2017   (třetí víkend)

      Místo: Praha, Fakulta tělesné výchovy a sportu UK

José Martího 269/31, Praha 6 - Veleslavín, posluchárna P2, třetí paptro

             Spojení MHD: metrem trasa „A“ do stanice „Nádraží Veleslavín“ a dále tramvají (jedna zastávka) č. 5, 26, 51 do stanice „Nad Džbánem“.                            Parkování autem před budovou zdarma bez problému.

Pozvánka a progam třetího semináře  zde              

 

Další pokračování: 11 - 13. 5. 2018,  pak vždy v cyklu - květen 2019 - říjen 2019 ...

 

Při účasti alespoň čtyř z šesti vyučovacích víkendů obdrží absolventi diplom v českém a anglickém jazyce o absolvování Tříleté mezinárodní školy systematizace rostlin v homeopatii dle systému Dr.Michal Yakir.

        Při zahájení semináře si mohou účastníci zakoupit základní Tabulku rostlin v českém jazyce, která tvoří páteř celé výuky.              V průběhu školy budeme podrobně a do detailů probírat témata jednotlivých sloupců a řádků tabulky ve vazbě na vývoj jednotlivých čeledí a podčeledí rostlin. Jejich vlastnosti a témata budou převáděna na homeopatická témata, psychologické a charakteristické rysy jednotlivých čeledí. Vše bude průběžně ilustrováno a zasazeno do kontextu na celé řadě praktických případů klientů. Od druhé poloviny studia začne běžet systém supervizí této metody ve skupinkách Praha, Brno a Ostrava, které povedou zkušení homeopaté z Česka. Semináře jsou kompletně tlumočeny do českého jazyka.

              Video Tabulka rostlin č. 1            Video Tabulka rostlin č.2          Video Tabulka rostlin č. 3                      (videa obsahují české titulky)

  Studie  TRITICUM VULGARIS (pšenice) zde 

V průběhu celé tříleté školy bude postupně probírána v rámci systematizace jednotlivých čeledí materie medika jednotlivých rostlin, včetně méně známých a dosud neznámých obrazů rostlinných léků. V průběhu tříleté školy bude prováděna dif.dg. obrazu rostlinných léků se známějšími léky z řad rostlin nebo periodické tabulky prvků. Během výuky se nesmí pořizovat záznamy na diktafon, kameru, fotoaparát nebo mobil.

 

Cena:       2700.- Kč,   platba na místě

Mail: systemrostlin@centrum.cz                 Přihláška : zde                         tel. 737 545 516 

 

Ubytování si zajišťuje každý sám.    

Organizace školy:  Ing.Aleš Sušický a tým homeopatů

________________________________________________________________________________________________________________

 

V květnovém termínu školy (26 - 28. 5. 2017) bude možné zakoupit úplnou novinku - materii mediku rostlin v homeopatii dle systému rostlin - Dr.Michal Yakir. Jedná se o největší publikovanou materii mediku rostlinných léků v historii homeopatie a pravděpodobně i o jednu z nejhezčích knih, protože je plnobarevná na křídovém papíře. 

 

Studenti školy mají možnost si ji objednat a zakoupit v rámci školy za sníženou cenu 3200 .- Kč. Cena pro ostatní je 3500.- Kč.

Kniha je v angličtině!

I kdo neumí moc dobře anglicky, zvažte její nákup, angličtina knihy není náročná a s pomocí slovníku se v ní dá velmi dobře orientovat.

Český překlad této knihy (dle mého názoru jako vydavatele homeopatické literatury) je v nedohlednu, jednak díky extrémně velkým autorským poplatkům, které německé nakladatelství požaduje (prý velmi náročný překlad z hebrejštiny) i díky velmi finančně náročnému tisku v plnobarevném provedení v našem malém nákladu. 

Objednávky na knihu se uzavírají 12.5.2017

        ukázka z knihy :  ZDE

Objednávky posílejte na mail: systemrostlin@centrum.cz

 Wondrous Order - The Table of Plants, Michal Yakir